Regeneracja CZYSZCZENIE

Filtry cząstek stałych DPF i filtry FAP oraz katalizatory

Dlaczego warto regenerować filtry cząstek stałych i katalizatory?

Elementy układu wydechowego, które wspomagają ekologię takie jak DPF FAP czy katalizatory mają tendencję do eksploatacji. Po jakimś czasie w wyniku braku drożności spowodowanej zapchaniem wkładu wyrzucają błąd. Nie trzeba panikować, bowiem naprzeciw zakupowi nowego podzespołu idealnym i dużo tańszym rozwiązaniem jest czyszczenie czyli regeneracja. Jest wiele metod, jednak uważamy, że technologia FCM stanowi bardzo dobre rozwiązanie wśród pozostałych.

Czyszczenie katalizatorów autobusów i samochodów ciężarowych

Ciągła eksploatacja tych pojazdów, powoduje częstsze zużycie podzespołów. Katalizatory i filtry cząstek stałych autobusów czy samochodów ciężarowych także można regenerować.

Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF FAP jest niezwykle ważna i nigdy nie należy jej lekceważyć, ponieważ skutki uboczne mogą być w efekcie bardzo groźne. Wiele osób często zastanawia się nad tym, jak tak właściwie powinna wyglądać profesjonalna regeneracja? Otóż zadanie to nie należy do najłatwiejszych, dlatego też muszą go wykonać specjaliści, którzy się na tym bardzo dobrze znają. Precyzyjnie i solidnie wykonana regeneracja pozwala na odzyskanie pełnej sprawności filtra. W porównaniu do zakupu nowego filtra, czy katalizatora jest ona znacznie tańsza.

Jeżeli regeneracja to TURBO-ELMAR z Mielca

Szukając firmy, która zajmuje się regeneracją i czyszczeniem filtrów oraz katalizatorów należy przede wszystkim upewnić się, że posiada ona dobry sprzęt oraz wykwalifikowany personel. Wykorzystanie najnowszych technologi i urządzeń sprawi, że filtry DPF FAP będą znacznie lepiej działały, korzystnie wpływając również na środowisko. Sprawny filtr jest znacznie bardziej wydajniejszy i zawsze należy o tym pamiętać. 

 

Polecamy także…

?

Geodeta PW Geodezja

znane, sprawdzone i polecane biuro geodezyjne z Mielca. To mapy do celów projektowych i różnego rodzaju pomiary.

?

Sklep ortopedyczny

Szeroka oferta i sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny i medyczny w jednym miejscu w Mielcu

?

Meble na wymiar

Doskonałe, funkcjonalne i nowoczesne meble, kuchnie, szafy i inne rozwiązania na wymiar

100%

100% DPF FAP

Turbo-Elmar s.c. – profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów

ul. Polna 3, 39-300 Mielec woj. Podkarpackie

Zadzwoń, infolinia:

+48 609 141 806

Filtry cząstek stałych

Doskonałe ekologiczne rozwiązanie

Katalizatory

Czyszczenie czyli po prostu regeneracja