Turbosprężarki

Regeneracja turbin z modułami sterowane elektronicznie i ze zmienną geometrią

Jak dbać o turbosprężarkę? Jak użytkować samochody, które posiadają turbosprężarki?

Turbosprężarka to urządzenie, która składa się z turbiny oraz sprężarki położonych na wspólnym wale. Jakie jest główne zadanie turbosprężarki? Otóż służy ona przede wszystkim do doładowywania silnika spalinowego. Jednak musi być ona odpowiednio dobrana do danej marki i modelu samochodu osobowego, czy dostawczego, aby mogła właściwie działać. Zamontowanie jej pojeździe może być skomplikowanym zadaniem dla osób, które się na tym nie znają, dlatego też w tym przypadku należy udać się do fachowca.

Jeżeli turbosprężarka odmówiła Ci posłuszeństwa zdiagnozuj przyczynę!

Często regenerujemy turbosprężarkę, jednak nie eliminujemy przyczyny, która doprowadziła do jej uszkodzenia. Dlatego zalecamy aby zdiagnozować problem i go usunąć przed regeneracją.

Regeneracja turbin do samochodów osobowych w przeciwieństwie do zakupu nowych jest znacznie lepszym oraz tańszym rozwiązaniem. Przeciętna cena takiego sprzętu może wynosić około dwóch tysięcy, natomiast regeneracja kilkaset złotych. Różnica jest naprawdę spora, dlatego też w tym przypadku warto wybrać drugą opcję. Warto jednak pamiętać, aby z takim zadaniem udać się do dobrej firmy, która zrobi wszystko solidnie i dokładnie. Regeneracja turbin naprawdę się opłaca. 

Firmy takie jak MR Radka z Mielca oferują kompleksowo regeneracje wszystkich turbosprężarek. Dlatego czy to turbo ze sterownikiem czy też turbosprężarka ze zmienną geometrią bez znaczenia, firma naprawia wszystkie rodzaje turbosprężarek. Oczywiście usługi świadczy lokalnie jednak możliwa jest także wysyłka turbosprężarki do firmy w celu regeneracji. Wiele firm korzysta systematycznie z usług jako B2B dla MR Radka z sukcesem rozwijając swoje sieci sprzedaży i dystrybucji.

 

Zobacz także

?

Transport Grecja i Bałkany w tym Macedonia

Rumunia, Bułgaria, Węgry oraz inne kraje płw. bałkańskiego

?

Dźwigi Świętokrzyskie

Wynajem dźwigów z operatorami Staszów i województwo Świętokrzyskie. Żurawie mobilne

?

Transport i spedycja Słowacja

Transport drogowy z Polski na Węgry, Słowacja, Austria i inne kraje południowe

Turbo

Regeneracja

MR Radka – profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki

ul. Polna 3b, 39-300 Mielec woj. Podkarpackie

 Zadzwoń, naprawa turbosprężarek:

+48 609 141 806

Jak wygląda regeneracja?

Chcesz wiedzieć jak regeneruje się turbiny?

Tania naprawa turbin

Dowiedz się jak niskie ceny ma MR Radka z Mielca